Клиника дерматологии, лечебной косметологии

Качество
определяет доверие

Телефон клиники:
 (044) 592-56-13
 (063) 643-33-07
Адрес клиники:
б-р Леси Украинки 34, каб. 512 Время работы: с 9:00 до 21:00

НЕЗАПЛЯМОВАНА РЕПУТАЦІЯ

 

НЕЗАПЛЯМОВАНА РЕПУТАЦІЯ

 

ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ НЕЕСТЕТИЧНИХ ПІГМЕНТНИХ ПЛЯМ УСІ ЗАСОБИ ГОДЯТЬСЯ. АЛЕ ЯКІ З НИХ – НАЙКРАЩІ, ЗНАЄ ДЕРМАТОЛОГ ВАЛЕРІЯ ДРІЯНСЬКА.

pigmentation_1.jpgКоли мова заходить про старіння шкіри, перше, що спадає на думку – це поява зморщок. Перспектива «гусячих лапок» та вічно «насупленого» чола настільки хвилює прекрасну половину людства, що всі зусилля антивікової боротьби спрямовані на усунення саме цих «ворогів». І мало хто згадує про пігментацію шкіри. Професор грег гудман з інституту дерматології в мельбурні наводить як цікавий та показовий приклад одне дослідження. Групі спостерігачів необхідно було встановити вік пацієнта за фотографією. Коли за допомогою редакторських програм забрали зморшки, учасники відняли рік від реального віку, а коли зробили тон шкіри однорідним – аж п’ять років. Це ще раз доводить, що багато людей недооцінюють важливість чистої та гладкої шкіри як невід’ємної складової образу молодості.
 
ПРИЧИНИ ПОЯВИ

Колір шкіри людини визначається кількістю пігмента меланіну, який синтезується специфічними клітинами епідермісу – меланоцитами, і в нормі він рівномірний. Поява пігментних плям зумовлена підвищеною активністю меланоцитів. Переважно гіперпігментація проявляється на відкритих ділянках шкіри: на обличчі, кистях рук, шиї, верхній частині спини. це можливо у будь-якому віці й для будь-якого типу шкіри.

Причин появи пігментних плям існує декілька, саме вони визначають різновиди самої пігментації. Отже, про причини.

ПРИЧИНА №1

СОНЯЧНА АКТИВНІСТЬ

Одним з найпотужніших стимуляторів появи гіперпігментації є сонячне випромінення. У відповідь на його дію організм починає інтенсивно виробляти меланін з метою захисту. Часто перебуваючи під прямими променями сонця, меланоцити посилено «трудяться», що й призводить до появи пігментнихплям.

Види пігментних плям:

Старече лентиго. Прояв фотостаріння шкіри, спровокований надмірною інсоляцією протягом життя. Пігментні плями округлої форми, від світлого до середньо-коричневого кольору, з’являються після 40 років на відкритих ділянках шкіри.

Сонячне лентиго. З’являється після сильного сонячного опіку. Пігментні плями від середнього до темно-коричневого кольору, часто неправильної форми. Можуть перероджуватися у рак.

ПРИЧИНА №2

ГОРМОНИ

Пігментація може бути спровокована гормональним дисбалансом.

Види пігментних плям:

Хлоазма. З’являється у період вагітності або на фоні прийому гормональних препаратів (оральних контрацептивів). Великі жовтувато-коричневі плями, розташовані симетрично на чолі, щоках та вилицях.

ПРИЧИНА №3

ЗАПАЛЬНІ ПРОЦЕСИ НА ШКІРІ

Коли пошкоджена шкіра відновлюється, починається інтенсивне вироблення меланіну з метою захисту цих ніжних ділянок. На цих місцях можуть залишитися мітки.

Види пігментних плям:

Постзапальна пігментація. З’являється на місці регресійних запальних процесів при деяких дерматологічних захворюваннях (атопічний дерматит, акне). Посттравматична пігментація. виникає як ускладнення після косметичних процедур при недотриманні правил їх проведення (лазерне шліфування, дермабразія, пілінги).

pigmentation_2.jpg

ПРИЧИНА №4

ПРЕПАРАТИ

Пігментацію шкіри можуть спровокувати ліки або косметичні засоби.

Види пігментних плям:

Пігментація унаслідок фотосенсибілізації. Виникає із-за різноманітних хімічних речовин, які підвищують чутливість шкіри до ультрафіолету. Ці речовини можуть провокувати пігментацію і при вживанні внутрішньо (деякі антибіотики, сульфаніламіди, нестероїдні протизапальні засоби, барбітурати, сечогінні та цукрознижувальні засоби), і при нанесенні на шкіру (кислоти, спирт).

ПРИЧИНА №5

РІЗНОМАНІТНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

Пігментація унаслідок фонових захворювань організму. У першу чергу – порушення пігментоутворюючої функції печінки, порушення обміну речовин, вітамінного балансу (гіповітаміноз рр), захворювань ендокринної системи (порушення функції наднирників – аддисонова хвороба).

МЕТОДИ ЛІКУВАЛЬНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ

Існують ефективні та безпечні методики лікувальної косметології, які дозволяють ліквідувати небажану пігментацію. Вибір методу здійснює лікар-косметолог із врахуванням кількості пігментацій, ступеню їх вираження та особливостей типу шкіри. Важливо пам’ятати, що задля уникнення небажаних ускладнень процедури проводяться виключно в осінньо- зимовий період та в умовах клініки, а не в салоні краси й тим паче не вдома.

 


 

Лазерне шліфування достатньо агресивна процедура.

Реабілітаційний період складає 14-28 днів, під час якого необхідно суворо дотримуватися рекомендацій лікаря. 
Кислотні пілінги. Глибина такого пілінгу залежить від концентрації та виду кислоти, тривалості її контакту зі шкірою, а також індивідуального типу шкіри та її чутливості. Переважно виконується поверхневий або серединний пілінг, під час якого кислота проникає на глибину від кількох шарів клітин епідермісу до серединного рівня шкіри. На даний час для пілінгу найчастіше використовується трихлороцтова та гліколева кислоти.

Гліколевий пілінг. Процедура нанесення на шкіру слабкого розчину гліколевої кислоти. Пілінг забезпечує рівне та контрольоване відлущення кількох шарів старих відмерлих клітин. Це сприяє вирівнюванню шкірного рельєфу, звуженню розширених пор, зникненню пігментацій, застійних протизапальних плям, покращенню кольору обличчя.

Мікродермабразія, або мікрошліфування шкіри. Для такого шліфування використову- ються насадки з алмазним наконечником, які механічно шліфують верхній шар шкіри. Процедура безболісна та ефективна.

Лазерне шліфування, або лазерний пілінг обличчя. Одна з найсучасніших та найдорожчих методик боротьби з небажаною пігментацією. Лазер ліквідовує найменші дефекти шкірного рельєфу, випаровуючи поверхневі шари шкіри. Існують різноманітні модифікації лазерів. Зорієнтуватися у їх багатоманітності та підібрати ідеальну для вас методику допоможе спеціаліст під час очної консультації. Лазерне шліфування достатньо агресивна процедура. Реабілітаційний період складає 14-28 днів, під час якого необхідно суворо дотримуватися рекомендацій лікаря. 

ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД

Існують ефективні засоби для домашнього застосування, які дозволяють зменшити пігментацію, висвітлити та освіжити колір обличчя. До числа висвітлюючих компонентів у складі таких засобів відносять гідрохінон, коєву кислоту, нікотинамід, вітамін С, екстракт солодки. Слід пам’ятати, що відбілювальні засоби не можна використовувати при невусах та родимих плямах. 

 


 

До числа висвітлюючих компонентів у складі депігментуючих засобів відносять гідрохінон,

коєву кислоту, нікотинамід, вітамін С, екстракт солодки. 

Засоби Uriage лінії Depiderm

Містять нікотинамід (вітамін РР), вітамін С, екстракт лакриці (глабридин), хелат міді. Ці компоненти пригнічують специфічні ензими, необхідні для вироблення меланіну, сприяють видаленню та висвітленню пігментних плям.

До складу засобів Iklen входить активна діюча речовина – руцинол, який ефективно пригнічує синтез меланіну.

Депігментуючий догляд Filorga Meso-White має потрійну відбілювальну дію: до складу входить альфа-арбутин, азелаїнова кислота та вітамін С. Вони сповільнюють утворення меланіну.

 

Консультант: ВАЛЕРІЯ ДРІЯНСЬКА, дермато-венеролог, медичний директор клініки «Делекос».

 


лечение целлюлита киев, лечение трещин на пятках киев вросший ноготь лечение киев грибковые заболевания леченние киев грибок лечение киев аллегргический дерматит лечение дерматит лечение киев лишай лечение себорея лечение микоз лечение кандидоз лечение уколы красоты киев диспорт киев косметология дерматология удаление бородавок угревая сыпь лечение киев удаление папиллом киев лечение стоп киев вросший ноготь лечение киев жирная кожа лечение киев угри лечение киев гусиные лапки лечение морщин киев криомассаж акция киев демодекоз лечение киев удаление родинок киев