Клиника дерматологии, лечебной косметологии

Качество
определяет доверие

Телефон клиники:
 (044) 592-56-13
 (063) 643-33-07
Адрес клиники:
б-р Леси Украинки 34, каб. 512 Время работы: с 9:00 до 21:00

А ВУГРІВ УСЕ БІЛЬШЕ

 

А ВУГРІВ УСЕ БІЛЬШЕ

За словами медиків, витискання прищів тільки загострює проблему.

Вугри псують не тільки зовнішність, але й настрій та стосунки з людьми. Подивишся на себе зранку у дзеркало - до школи йти не хочеться. Батьки сміються: мовляв, виростеш і все минеться. Але ж до того "виросту" ще так далеко... Про те, як позбутися вугрів. "ОК!" попросила розповісти Наталію Алексеєнко, лікаря-косметолога однієї з київських клінік.

- Наталіє Василівно, є статистика, шо 90 відсотків підлітків у віці від 12 років потерпають від вугрової висипки. Що її спричиняє?

- Вугри — це запалення сальних залоз, що виникає внаслідок порушення їх роботи. Причин цього може бути дуже багато, але найчастіше у підлітковому віці вугрову висипку спричиняють гормональні зміни в організмі, проблеми шлунково-кишкового тракту, неправильний догляд шкіри. Спадковість теж має значення: якщо в батьків була така проблема, то, ймовірно, вона буде й у нащадків.

- Чи можливо протидіяти цьому косметичними засобами?

- На жаль, вилікувати від вугрів звичайна косметика не може. Такі засоби можна використову- І вати тільки для профілактики. Шкіра обличчя потребує постійного очищення, однак вмивати обличчя милом не можна — воно її висушує. Найкраще використовувати для цього спеціальні засоби, що містять активні речовини на протидію вуграм.

Тому якщо у вас є ця проблема, слід звернутися до лікаря, він призначить лікування і порадить косметичні засоби, якими можна користуватися. Немає одного засобу, який допоможе усім, їх треба добирати відповідно до типу вашої шкіри.

— Чи можна витискати вугри?

— Цього не можна робити в жодному разі. Таким чином ви перешкоджаєте нормальній роботі сальних залоз. Адже, видушуючи за вугрем і секрет залоз, ви змушуєте їх працювати у прискореному режимі, а можливо, надміру сильним натисканням навіть деформуєте.

Крім того, так ви даєте бактеріям шанс проникнути у глибші шари шкіри, внаслідок чого запалення може посилитися, а на місці вугра утвориться шрам. Професійну чистку обличчя може зробити лише косметолог. Хоча і тут є застереження: у важкій стадії захворювання робити чистку обличчя взагалі протипоказано.

— А чи можна вугри замасковувати пудрою, іншими засобами декоративної косметики?

— Тональні креми і пудри, яких так багато у наших магазинах, закупорюють пори. Як наслідок, шкіра перестає дихати і кількість вугрів на обличчі збільшується.

Якщо ви все ж хочете користуватися косметикою, вибирайте засоби, на яких є позначка "некомадогенна". Вона не закупорює пор і призначена саме для проблемної шкіри.

Юлія СКОРИК

     

лечение целлюлита киев, лечение трещин на пятках киев вросший ноготь лечение киев грибковые заболевания леченние киев грибок лечение киев аллегргический дерматит лечение дерматит лечение киев лишай лечение себорея лечение микоз лечение кандидоз лечение уколы красоты киев диспорт киев косметология дерматология удаление бородавок угревая сыпь лечение киев удаление папиллом киев лечение стоп киев вросший ноготь лечение киев жирная кожа лечение киев угри лечение киев гусиные лапки лечение морщин киев криомассаж акция киев демодекоз лечение киев удаление родинок киев